Το κλιμάκιο Τήνου της ΚΜΨΥ ΒΑ Κυκλάδων ΕΠΑΨΥ συναντήθηκε με προσωπικό όλων των βαθμίδων εκπαίδευσης του νησιού συζητώντας θέματα ψυχικής υγείας παιδιών και εφήβων δημιουργώντας ένα σταθερό πλαίσιο συνεργασίας, ψυχο-εκπαίδευσης, πρόληψης και έγκαιρης παρέμβασης.
Συντονιστές: Βίκυ Αντωνοπούλου, ψυχίατρος παιδιών-εφήβων, Δέσποινα Γερμανοπούλου, κλινική ψυχολόγος, Ρένα Κασελάκη, ψυχολόγος & Ειρήνη Μαρούλη, ειδική παιδαγωγός
![](https://www.epapsy.gr/wp-content/uploads/2023/10/Untitled-design5-1024x523.png)