Με ιδιαίτερη χαρά σας προσκαλούμε στην ημερίδα με τίτλο «Στηρίζοντας Ψυχοκοινωνικά Πρόσφυγες από την Ουκρανία: Εμπειρίες και Προοπτικές», που διοργανώνεται από την ΕΠΑΨΥ σε συνεργασία με την UNHCR, στο πλαίσιο της δράσης «Ukranian Peer Support».
Η ημερίδα θα πραγματοποιηθεί τη Παρασκευή, 24 Νοεμβρίου 2023, στις 18:00, στο Δημαρχείο Θεσσαλονίκης (Λεωφόρος Βασιλέως Γεωργίου Ι, ΙΑ, 546 36, Θεσσαλονίκη).
![](https://www.epapsy.gr/wp-content/uploads/2023/11/el-2-724x1024.png)
![](https://www.epapsy.gr/wp-content/uploads/2023/11/en-1-724x1024.png)
![](https://www.epapsy.gr/wp-content/uploads/2023/11/ukr-1-724x1024.png)
![](https://www.epapsy.gr/wp-content/uploads/2023/11/el1-1-1024x1024.png)
![](https://www.epapsy.gr/wp-content/uploads/2023/11/en1-1-1024x1024.png)
![](https://www.epapsy.gr/wp-content/uploads/2023/11/ukr1-1-1024x1024.png)