Για το Κέντρο Ημέρας Αμαρουσίου καλέστε εδώ
Για το Κέντρο Ημέρας Άνοιας Λάρισας καλέστε εδώ
Για τις Κινητές Μονάδες ΒΑ και Δ Κυκλάδων καλέστε εδώ
Για το πρόγραμμα υποστήριξης προσφύγων καλέστε εδώ
Previous
Next
EPAPSY_LOGO_GR

Θέση εργασίας: Γραμματεία Κέντρου Ημέρας Αντιμετώπισης Διατροφικών Διαταραχών Παιδιών και Εφήβων

Η ΕΠΑΨΥ καλεί τους ενδιαφερόμενους/-ες προς υποβολή βιογραφικού σημειώματος για την πρόσληψη ενός  (1) συνεργάτη για τη θέση της Γραμματείας, προκειμένου να στελεχωθεί το  Κέντρα Ημέρας Αντιμετώπισης Διατροφικών Διαταραχών Παιδιών και Εφήβων στην Περιφερειακή Ενότητα Βόρειου Τομέα Αθηνών.

Οι ενδιαφερόμενοι/-ες υποψήφιοι/-ες μπορούν να αποστείλουν το βιογραφικό τους, μέσω ηλεκτρονικού ταχυδρομείου, στο grammateia@epapsy.gr, με την ένδειξη «Θέση Γραμματείας», μέχρι και τις 02/05/2023

Καθήκοντα :

  • Υπεύθυνη/ος τηλεφωνικού Κέντρου
  • Επικοινωνία με Ωφελούμενους
  • Διαχείριση Ραντεβού
  • Οργάνωση Γραφείου
  • Τήρηση Πρωτοκόλλου Εισερχόμενης και Εξερχόμενης Αλληλογραφίας

Κ.α.

Απαραίτητα προσόντα

Πτυχίο ΑΕΙ/ΑΤΕΙ σε συναφές αντικείμενο

Αποδεδειγμένη επαγγελματική εμπειρία τουλάχιστον 2 ετών

Άριστη γνώση αγγλικών

Άριστη χρήση Η/Υ και των εφαρμογών MS Office, με έμφαση στα MS Excel & MS Word

Εμπειρία στις υπηρεσίες ψυχικής υγείας

Δεξιότητες

Δεξιότητες γραπτής και προφορικής επικοινωνίας

Ομαδικό πνεύμα και συνεργασία στο πλαίσιο ομάδας

Πρωτοβουλία, υπευθυνότητα, οργανωτικότητα, μεθοδικότητα

Συνεκτιμώμενα προσόντα

Μεταπτυχιακός τίτλος στη Διοίκηση Επιχειρήσεων

Γνώση 2ης ξένης γλώσσας

Δίπλωμα οδήγησης

Η θέση αναφέρεται:

Στον επιστημονικά υπεύθυνο της δομής

Ενδέχεται να ζητηθούν από τους υποψηφίους συστατικές επιστολές.

Μετάβαση στο περιεχόμενο
This site is registered on wpml.org as a development site.