Το Οικοτροφείο της Λυκόβρυσης πήρε μέρος στο 43ο Φεστιβάλ Παιδιού του Δήμου Λυκόβρυσης-Πεύκης στις 27 & 28 Μαΐου με παράλληλες δράσεις αφήγησης παραμυθιού και θεατρικό παιχνίδι.
Στην δράση συμμετείχαν ένοικοι και προσωπικό του οικοτροφείου . Χορέψαμε, τραγουδήσαμε, ζωγραφίσαμε και παίξαμε με τα παιδιά, σχεδιάζοντας όμορφες ευχές για το καλοκαίρι!
Περάσαμε υπέροχα και ελπίζουμε και του χρόνου να είμαστε πάλι εκεί!
![](https://www.epapsy.gr/wp-content/uploads/2023/05/IMG-f28c31a762e16b6e68acca2695fe2bb0-V-768x1024.jpg)
![](https://www.epapsy.gr/wp-content/uploads/2023/05/IMG-1faa403a95d9e66870b585124804f8cb-V-1-1024x768.jpg)
![](https://www.epapsy.gr/wp-content/uploads/2023/05/20230528_190500-1024x768.jpg)