Με μεγάλη επιτυχία και αθρόα συμμετοχή των πολιτών της Σύρου πραγματοποιήθηκε στην Ερμούπολη ομιλία με θέμα την Εφηβεία σε συνεργασία με τη Στέγη Εφήβων Σύρου και το Θησέα Κυκλάδων.
Ομιλητές: Ειρήνη Καμπούρη, ψυχίατρος κλιμακίου Σύρου και Μυρτώ Ντόβα, κλινική ψυχολόγος κλιμακίου Σύρου.
Θερμές ευχαριστίες στις ομιλήτριες: Μαριλού Φωκά, κλινική ψυχολόγο Στέγη Εφήβων Σύρου, υπ. Ψυχαναλύτρια και Αναστασία Προκοπίου, επιστημονική υπεύθυνη Θησέα Κυκλάδων καθώς και στο Δήμο Ερμούπολης-Σύρου και φυσικά τους πολίτες της Σύρου.
![](https://www.epapsy.gr/wp-content/uploads/2023/10/thumbnail_IMG_7128-1024x768.jpg)
![](https://www.epapsy.gr/wp-content/uploads/2023/10/thumbnail_IMG_7121-1024x768.jpg)
![](https://www.epapsy.gr/wp-content/uploads/2023/10/thumbnail_FullSizeRender-1-1024x768.jpg)